Jak vytvořit odkaz

Přihlásit nebo zaregistrovat.

Prosím podpořte nás umístěním odkazu

Tento web je závislý na počtu lidí, kteří ho navštěvují. Internetové vyhledávače posuzují kvalitu internetových stránek podle počtu odkazů, které na ně exisují. Tím, že vytvoříte odkaz na náš web, nám pomůžete získat lepší pozici ve vyhledávačích.

Pokud je odkaz umístěn ve správném kontextu, mají z něho užitek všichni zúčastnění. Návštěvník najde, co hledal. Stránku s odkazem si návštěvník zapamatuje jako zdroj relevantních informací a odkazovaná stránka získá nového návštěvníka, který má zájem o nabízené služby.

Máte-li kvalitní stránky s grafickou tematikou, prosím přidejte odkaz na Vaše stránky do našeho katalogu grafických webů. Děkujeme.

Jak vytvářet odkazy

Uživatelé i vyhledávače oceňují odkazy, které správně charakterizují odkazovaný obsah. Je doporučeno umísťovat odkazy do vhodného kontextu. Příklady správných odkazů:

Pokud se Vám naše stránky opravdu líbí a chcete odkaz na ně zdůraznit, použijte prosím v odkazu tučný nebo větší font. Můžete též zkombinovat text s grafikou, jak je demonstrováno ve spodní části této stránky.

Při umísťování odkazu je vhodné použít svoje vlastní slova tak, aby odkaz ladil s charakterem Vašeho webu. Pokud si nevíte rady, rádi Vám pošleme vhodnou větu či odstavec sladěný s Vaším webem. Nebo jednoduše použijte některý z uvedených příkladů:


NáhledKód

RealWorld Graphics - Editor ikon

RealWorld Graphics - Ikony ke stažení

RealWorld Graphics - Editor ikon a ikony ke stažení
Alternativní bannery (gif a png):

 RealWorld
Ikony

Používejte tyto screenshoty na vašich stránkách (prosím, zkopírujte obrázky na svůj server, nelinkujte je z originálních adres):
http://www.rw-designer.com/PAD/icon_editor_screenshot.png
http://www.rw-designer.com/PAD/icon_editor_thumbnail.png
http://www.rw-designer.com/PAD/icon_editor_icon.jpg