O RealWorld Graphics

Přihlásit nebo zaregistrovat.

Co je RealWorld Graphics?

RealWorld Graphics není formální firma. Zvolili jsme toto jmého jako značku pro náš software a služby. RealWorld Graphics má dva členy, Vlastimila Miléře a Jana Miléře.

Vlastimil Miléř

Mám na starost tento web a většinu programování na RealWorld aplikacích. Občas vyrábím ikony nebo ukazatele, ale ne ve velkých množstvích. Většinou jen pro zábavu nebo pro ověření funkčnosti některého konceptu v aplikaci.

Pokud vás zajímá budoucí vývoj RealWorld aplikací, navštivte můj blog (pouze v angličtině). Můžete mě kontaktovat pomocí emailu.

Jan Miléř

Pokud si od nás objednáte ikony ve větším množství, budou s velkou pravděpodobností ode mě. Podílím se i na vývoji aplikací. Protože fotografuji, zaměřuji se na obrazové filtry vztahující se k úpravám fotek.

Podívejte se na web s mými fotografiemi nebo mi pošlte email.

Proč má tento web adresu rw-designer.com?

Na začátku stála jediná aplikace s názvem RealWorld Designer. RealWorld Designer byl jako Freda Mravenec a bylo s ním možné upravovat různé typy dat. Aplikace se vyvinula a v současnosti jsou k dispozici 4 specializované aplikace založené na RealWorld Designeru. Sdílejí společné jádro a přídávají funkcionalitu specifickou pro svůj obor.

Základním princip RealWorld Designeru byl vyjádřen před staletími Aristotelem: Celek je více než součet svých částí.