RealWorld Photos - získat licenci

Přihlásit nebo zaregistrovat.

RealWorld Photos licence

RealWorld Photos je komerční software a vyžaduje platnou licenci, pokud je používán k jiným než zkušebním účelům. Od verze 2011.1 obsahuje každá licence minimálně 5 let upgradů zdarma.

Step 1: Typ licence


Všechny funkce a flexibilní licence.


Komerční využití není povoleno.

Vlastníci Profesionální licence mohou aplikaci používat ke komerčním účelům. Licence dává vlastníkovi přístup k celému stažitelnému obsahu.
License obsahuje vytvoření 5 dávkových operací podle požadavků zákazníka zdarma.
Majitel license si může zvolit alternativní licenci pro pracovní stanici (více uživatelů může využívat aplikaci na jednom počítači).

Krok 2: Platba

PayPal přijímá platby pomocí karet, bankovních převodů a šeků.

Je doporučeno se přihlásit nebo založit účet před zakoupením licence. Proč?

Jméno majitele licence: (povinné)
Platba v dolarech

Pro platbu v dolarech navštivte prosím anglickou verzi této stránky.


Upgrade na verzi 2013.1

Vlastníci licence pro předchozí verze RealWorld Photos mají upgrade na verze 2011.1 zdarma. Jednoduše zadejte registrační informace do nové verze aplikace. V případě problému se obraťte na info@rw-designer.com


Často kladené dotazy

Kdy obdržím svoji licenci?

V optimálním případě ihned. Pokud se něco nepovede, do 2 dnů od přijetí platby. Pro maximalizaci šance první možnosti, vyplňte svoje celé jméno a použijte k platbě hotovost na PayPal účtu nebo kartu - nepoužívejte elektronické šeky.

Proč potřebujte mé jméno?

Sériové číslo funguje pouze se zadaným jménem. Tento přístup zjednodušuje znovuzaslání ztracených licencí a omezuje sdílení licencí (softwarové pirátství). Zastáváme názor, že provázání jména a sériového čísla je lepší než komplikované nebo záludné aktivační mechanismy.

Jsou možné množstvení slevy?

Ano, pokud plánujete koupit 3 nebo více licencí nebo potřebujete licenci pro celou firmu, prosím napište email na vlastimil.miler@rw-designer.com

Nabízíte nějaké jiné slevy?

Pokud máte dotaz nebo byste chtěli používat aplikaci k výukovým účelům, prosím pošlete email na info@rw-designer.com