RealWorld - editor na Vista ikony

Přihlásit nebo zaregistrovat.

RealWorld editor ikon pro Windows Vista

Verze 2006.2 editoru ikon RealWorld je určena pro použití na Windows Vista (32 i 64-bitových verzích) a pro vytváření Vista ikon pro Vaše DPI-nezávislé aplikace.

  • Podporuje komprimované Vista ikony. Více o Vista ikonách.
  • Otevírání a extrahování ikon z aplikací včetně 256x256 pixelových PNG obrázků v ikonách.
  • Úpravy velkých ikon v rastrovém editoru. Miminální zvětšení bylo sníženo na 2x, aby bylo možné pohodlně upravovat velké ikony i na malých displejích.
  • Vista ikony se dají ukládat a konvertovat na XP ikony. Během ukládání ikony je možné zvolit, mají-li být ikony zkomprimovány nebo ne.
  • Nástroj Vržený stín umožňuje vytvářet stíny ve stylu Vista ikon.
  • 3D objekty mohou mít nastavenu odrazivost povrchů.

Podpora vysokého DPI v aplikacích

Windows Vista aktivně podporuje displeje s vysokým rozlišením (DPI). Aplikace kompatibilní s Windows Vista mají doporučeno následovat příkladu daného operačním systémem a správně se škálovat v závoslosti na DPI. RealWorld Icon Editor plně podporuje vysoké DPI a obdsahuje optimalizovanou grafiku pro 96, 120 a 144 DPI.

RealWorld Icon Editor in 96, 120, and 144 DPI running on Windows Vista.
Aplikační grafické elementy jsou k dispozici v několik rozlišeních. 1280x1024 pixelů je doporučeno při 120 DPI a 1600x1200 pro 144 DPI.

Další screenshoty

Vista Icon Editor
Práce s Vista ikonou ve speciální edici RealWorld editoru ikon 2005.2.1. Velké obrázky jsou ve Vista ikonách uloženy za použítí PNG komprese.

Ukládání Vista ikony
Ikona může být uložena bez komprese (Win XP), s velkými obrázky zkomprimovanými (výchozí nastavení pro Vista ikony) nebo se všemi obrázky zkomprimovanými pro minimální výslednou velikost souboru.