RealWorld Graphics - online obchod

Přihlásit nebo zaregistrovat.

Licence pro RealWorld Icon Editor

RealWorld Icon Editor je komerční software, pro jehož provoz je nutné vlastnit platnou licenci. Od verze 2010.1 je součástí každé zakoupené licence mimimálně 5 let aktualizací zdarma.

Krok 1: Typ licence


Všechny funkce a flexibilní licence.


Některé funkce jsou zakázány.

Majitel Profesionální licence má k dispozici všechny funkce, včetně dávkového zpracování a má přístup ke všemu stahovatelnému obsahu. Majitel license si může zvolit alternativní licenci pro pracovní stanici (více uživatelů může využívat aplikaci na jednom počítači).

Krok 2: Platba

PayPal přijímá platby pomocí karet, bankovních převodů a šeků.

Je doporučeno se přihlásit nebo založit účet před zakoupením licence. Proč?

Jméno majitele licence: (povinné)
Platba v dolarech

Pro platbu v dolarech navštivte prosím anglickou verzi této stránky.


Platba bankovním převodem

Pro zákazníky v ČR nabízíme možnost zaplatit licenci přímým bankovním převodem. Máte-li o tuto variantu zájem, vyplňte prosím následující formulář. Instrukce k platbě Vám budou zaslány na Váš email.

Objednat licenci pro RealWorld Icon Editor

Jméno:    RealWorld Icon Editor
Organizace:
E-mailová adresa:
Poznámka:
Licence:   

Ceny pro bankovní převod jsou koncové, nejsme plátci DPH.


Upgrade na verzi 2010.1

Osobní licence před verzí 2010.1 neobsahovala aktualizace zdarma, ale majitelům těchto licencí nabízíme upgrade zdarma pokud vyplní dotaník (v angličtině). Než můžete začít s odpovídáním, musíte se přihlásit nebo založit účet.


Často kladené dotazy

Kdy obdržím svoji licenci?

V optimálním případě ihned. Pokud se něco nepovede, do 2 dnů od přijetí platby. Pro maximalizaci šance první možnosti, vyplňte svoje celé jméno a použijte k platbě hotovost na PayPal účtu nebo kartu - nepoužívejte elektronické šeky.

Proč potřebujte mé jméno?

Sériové číslo funguje pouze se zadaným jménem. Tento přístup zjednodušuje znovuzaslání ztracených licencí a omezuje sdílení licencí (softwarové pirátství). Zastáváme názor, že provázání jména a sériového čísla je lepší než komplikované nebo záludné aktivační mechanismy.

Jsou možné množstvení slevy?

Ano, pokud plánujete koupit 3 nebo více licencí nebo potřebujete licenci pro celou firmu, prosím napište email na vlastimil.miler@rw-designer.com

Nabízíte nějaké jiné slevy?

Nyní ne.